80 let historie značky Holle

Dětské bio výživě Holle je již 80 let
Děkujeme všem spotřebitelům za jejich důvěru !!

Jsme velmi rádi za 80ti letou tradici značky Holle a na skutečnost , že Holle představuje jednu z vedoucích značek na trhu organické dětské stravy. Nikde jinde není očekávání kvality vyšší než v případě dětské výživy . Jsme velmi rádi , že Vy sami rodiče věříte našim výrobkům a to nás zavazuje abychom udělali vše pro to zůstat v co nejužším spojení s biodynamickým zemědělstvím .

Holle je jedna z nejtradičnějších značek dětské výživy v Evropě. Albert Diefenbach založil Holle food AG jako specializovanou společnost na zpracování potravin v Arsheimu v roce 1933. To byl základ pro značku dětské organické výživy . Už tehdy byla firemní filozofie založena na antroposofických principech stravy a biodynamické kvalitě .

Holle dnes zahrnuje již více než 60 výrobků dětské stravy .Od samého počátku stavíme na principu přírodní kvality – již před 80ti lety jsme v Holle nekompromisně odmítli chemické zpracování a chemické konzervanty .Dnes používáme pouze suroviny z biodynamického a organického zemědělství a co nejjemněji je zpracováváme pro Vaše děťátka.A to je základ Holle zvláštní kvality .

Rádi bychom Vám poděkovali za Vaši důvěru a slibujeme , že budeme pokračovat , tak abychom připravili Vašim dětem  co možná nejzdravější výživu .

S pozdravem

Vedení společnosti
Holle baby food GmbH