90 let historie značky Holle

Dětské bio výživě Holle je již 90 let!

Jsme velmi rádi za 90letou tradici značky Holle a za skutečnost, že Holle představuje jednu z vedoucích značek na trhu organické dětské stravy. Nikde jinde není očekávání kvality vyšší než v případě dětské výživy. Jsme velmi rádi, že Vy sami rodiče věříte našim výrobkům a to nás zavazuje abychom udělali vše pro to zůstat v co nejužším spojení s biodynamickým zemědělstvím.

Holle je jedna z nejtradičnějších značek dětské výživy v Evropě. Albert Diefenbach založil Holle food AG jako specializovanou společnost na zpracování potravin v Arsheimu v roce 1930. To byl základ pro značku dětské organické výživy. Už tehdy byla firemní filozofie založena na antroposofických principech stravy a biodynamické kvalitě.

Holle dnes zahrnuje již více než 60 výrobků dětské stravy. Od samého počátku stavíme na principu přírodní kvality – již před 80ti lety jsme v Holle nekompromisně odmítli chemické zpracování a chemické konzervanty. Dnes používáme pouze suroviny z biodynamického a organického zemědělství a co nejjemněji je zpracováváme pro Vaše děťátka. A to je základ Holle kvality.

Rádi bychom Vám poděkovali za Vaši důvěru a slibujeme, že budeme pokračovat, tak abychom připravili Vašim dětem  co možná nejzdravější výživu.

S pozdravem

Vedení společnosti
Holle baby food GmbH