Mateřské mléko - přirozeně to nejlepší

Mateřské mléko - přirozeně to nejlepší pro vaše děťátko .Mateřské mléko dodává vašemu děťátku optimální mix výživných látek . Dává mu to co přesně potřebuje v každém okamžiku , podle potřeby z hlediska vývoje nebo podle denní potřeby . Mateřské mléko obsahuje všechny základní výživné látky i protilátky potřebné pro vývoj dítěte , včetně zdravého imunitního systému . Intensivní kontakt s vaším děťátkem během kojení pomáhá vašemu malému se správně rozvíjet a zesiluje blízký a láskyplný vztah mezi vámi dvěma.

Holle doporučuje zcela jistě kojení během prvních 6. měsíců a dále kojení během odstavování dítěte jako součást vyvážené diety , podle věku dítěte.

Nejlepší start do života

Mateřské mléko je ideální pro vaše dítě . Holle mléčné formule jsou vyvinuté tak aby byly co nejbližší mateřskému mléku . Takto můžete mít správnou kvalitu , organickou alternativu pro vaše dítě ve chvíli kdy se rozhodnete nekojit nebo ukončit kojení .Naše organické následné mléko 1 je speciálně sestavené pro velmi malá miminka a obsahuje všechny potřebné výživové prvky pro prvních 6 měsíců života. Všechna naše následná mléka jsou vyrobena jenom z mléka biodynamicky chovaných krav. Tato čistá Demeter kvalita a naše přísná kontrola kvality vám dává nejzdravější a nejchutnější mléčnou formuli , které můžete věřit .

Holle Organické dětské počáteční mléko 1 může být podáváno výhradně už od narození během prvních šesti měsíců života , nebo jako doplněk kojení , stejně tak i při odtavování dítěte až k pevné stravě. Během odstavování je Holle dětské počáteční mléko Formula 1 ideální jako součást smíšené diety.

Dětské mléko a odstavování

POčátek odstavování vašeho dítěte nebo přechod z počátečního mléka 1 na pokračovací mléko 2 závisí na potřebách vašeho dítěte .Pokud je vaše děťátko spokojené a plné po krmení , můžete pokračovat v krmení mlékem na které je zvyklé.

Po 6. měsíci věku můžete začít s odstavováním dítěte a podáváním tuhé stravy . To znamená , že některá výživa z lahvičky je nahrazována postupně pyré a kašemi. V tomto čase můžete také bez problémů přejít na pokračovací mléko Formula 2 .

Pokračovací mléko Formula 2 je podáváno jako součást odstavovací diety v lahvičce a pyré a kaše nemusí být podávány jako výhradní . Pokračovací mléko 3 je vhodné pro zvýšení výživových potřeb starších dětí od 12. měsíce věku dítěte.