Mateřské mléko - přirozeně to nejlepší

Mateřské mléko je přirozeně to nejlepší, co vašemu děťátku můžete dát. Mateřské mléko dodává vašemu děťátku optimální mix výživných látek. Dává mu to, co přesně potřebuje jak z hlediska růstu, tak z hlediska zdraví a pohody. Mateřské mléko obsahuje všechny základní výživné látky i protilátky potřebné pro vývoj dítěte, včetně jeho imunitního systému. Intensivní kontakt s vaším děťátkem během kojení pomáhá vašemu malému se správně rozvíjet a zesiluje blízký a láskyplný vztah mezi vámi dvěma.

Holle doporučuje zcela jistě kojení během prvních 6. měsíců a dále kojení během odstavování dítěte jako součást vyvážené diety s ohledem na věk dítěte.

Nejlepší start do života

Mateřské mléko je ideální pro vaše dítě. Holle mléčné formule jsou vyvinuté tak, aby byly co nejbližší mateřskému mléku. Jedině tak můžeme nabídnout správnou kvalitu mléka, za kterým si stojíme. Jedná se o organickou alternaticu ve chvíli, kdy se z jakýkoliv důvodů rozhodnete přestat kojit. Naše organické mléko 1 je speciálně sestavené pro velmi malá miminka a obsahuje všechny potřebné výživové prvky pro prvních 6 měsíců jeho života. Všechna naše následná mléka (2, 3, 4) jsou vyrobena jenom z mléka biodynamicky chovaných krav. Tato čistá Demeter kvalita a naše přísná kontrola kvality vám dává nejzdravější a nejchutnější mléčnou formuli, které můžete věřit .

Holle Organické dětské počáteční mléko 1 může být podáváno výhradně už od narození během prvních šesti měsíců života, nebo jako doplněk kojení, stejně tak i při odtavování dítěte až k pevné stravě. Během odstavování je Holle dětské počáteční mléko Formula 1 ideální jako součást smíšené diety.

Dětské mléko a odstavování

Počátek odstavování vašeho dítěte nebo přechod z počátečního mléka 1 na pokračovací mléko 2 závisí na individuálních potřebách vašeho dítěte. Pokud je vaše děťátko spokojené a syté, můžete pokračovat v krmení mlékem na které je zvyklé.

Po 6. měsíci věku můžete začít s odstavováním dítěte a podáváním tuhé stravy. To znamená, že výživa z lahvičky je částečně nahrazována přesnídávkami a kašemi. V tomto čase můžete také bez problémů přejít na pokračovací mléko Formula 2.

Pokračovací mléko Formule 2 může být součástí odstavovací diety v lahvičce s tím, že pyré a kaše nemusí být podávány jako výhradní. Pokračovací mléko 3 je vhodné pro zvýšení výživových potřeb starších dětí od 12. měsíce věku dítěte.