Naše kvalita

Holle – baby food – nabízí široký sortiment výrobků v Demeter kvalitě jako jsou kaše, pokračovací mléka a to včetně kozího mléka, suchary nebo příkrmy od prvních zeleninových po příkrmy juniorsk. Už od samého začátku, před 83lety, jsme se zaměřili na přírodní produkty, kde je používání pesticidů nebo chemických hnojiv nekompromisně přísně zakázané. Dnes používáme stále jen ty suroviny, které jsou vypěstované podle biodynamických nebo organických zásad.

Základem pro zváště vysokou kvalitu jsou kvalitní ingredience a správná péče! Holle pokračující mléka a dětské kaše se vyrábí v Německu, kde dohlížíme na vysoké standardy. Naše výrobní linky patří k nejmodernějším a jsou certifikované podle ISO standartů. Produkty ze kterých vyrábíme následná mléka a kaše se pěstují ve zdravé půdě na biodynamických farmách certifikovaných Demeter kvalitou v Německu. Dále nakupujeme rýži z Italie a proso z Maďarska.

Protože máme na paměti zdraví vašich dětí, používáme výhradně zrno v Demeter kvalitě z organických hospodářství se kterými máme dlouhodobé zkušenosti a mají naši plnou důvěru.
Mléko používané pro výrobu Holle Organických mlék pochází z organických farem na jihu Německa. Do našich dětských přesnídávek používáme výhradně organické ovoce a zeleninu a maso buď z biodynamického nebo organického zemědělství. To nám zajišťuje tu nejlepší kvalitu, chuť a mnoho výživných látek , které jsou tak důležité pro miminka a děti.