Naše kvalita

Holle nabízí široký sortiment výrobků v Demeter kvalitě jako kaše , pokračovací mléka včetně kozího mléka , suchary nebo příkrmy od prvních zeleninových po příkrmy juniorské . Už od samého začátku ,před 75ti lety , jsme se zaměřili na přírodní produkty , kde je používání pesticidů nebo chemických hnojiv nekompromisně přísně zakázané . Dnes používáme stále pro naše dětské produkty jenom ty suroviny vypěstované podle biodynamických nebo organických zásad :
Základem pro zváště vysokou kvalitu je značka Holle - baby food.
Holle pokračující mléka a dětské kaše se vyrábí v Německu . Naše výrobní linky patří k nejmodernějším a jsou certifikované podle ISO standartů . Produkty ze kterých vyrábíme následná mléka a kaše se pěstují ve zdravé půdě na biodynamických farmách certifikovaných Demeter kvalitou v Německu. Dále nakupujeme rýži z Italie a proso z Maďarska.

Protože máme na paměti zdraví vašich dětí , používáme výhradně zrno v Demeter kvalitě z organických hospodářství se kterými máme dlouhodobé zkušenosti a mají naši plnou důvěru .
Mléko používané pro výrobu Holle Organických mlék pochází z organických farem na jihu Německa. Do našich dětských přesnídávek používáme výhradně organické ovoce a zeleninu a maso buď z biodynamického nebo organického zemědělství . To nám zajišťuje tu nejlepší kvalitu , chuť a mnoho výživných látek , které jsou tak důležité pro miminka a děti.