Kvalita dosažená díky rozmanitosti a pestrosti

Ovoce a zelenina
Každý dobře ví, že ovoce a zelenina jsou hlavním zdrojem vitamínů, minerálů a dalších důležitých látek. Ovoce a zelenina označená Demeter kvalitou obsahuje přirozené množství těchto živin a navíc chutná přesně tak, jak by měla – je plná chuti.

Šetrné zpracování
Chceme mít jistotu, že využíváme vhodné podmínky ke kultivaci našich obilovin. K pěstování používáme tradiční metody a každou surovinu sklízíme ve správný okamžik. Toto je jediný způsob, jak dosáhnout přirozeného dozrávání ovoce a zeleniny, které si tím zachová maximum výživných látek. Tradiční farmaření, které funguje v harmonii s prostředím, je zárukou toho nejlepšího z přírody.

Úrodnost půdy
Biodynamické zemědělství typicky užívá speciální hnojící přípravky vyrobené z přírodních látek. Každý farmář si připravuje vlastní mix z vlastních zdrojů a dávkuje takové množství, které zvýší úrodnost půdy a zároveň zachová jeji kvalitu. Biodynamické louky, pole a rostliny, na kterých jsou vypěstovány naše suroviny, jsou proto velmi bohaté na výživné látky. Takovýmto způsobem poskytujeme vašemu děťátku zdravou a chutnou stravu .