Kvalita dosažená přirozeným způsobem chování zemědělských zvířat

Není mléko jako mléko - a mléko v kvalitě Demeter má nejvíce plusových bodů . Krmení přežvýkavců způsobem podle druhu přirozeným a dále pečlivé metody zpracování , jako ty v mlékárnách označených Demeter kvalitou ,vytváří nejlepší podmínky pro zdraví podporující kvalitu mléka.

Žádné krávy bez rohů - Demeter dodržuje nejvyšší standarty chování zemědělských zvířat .
Krávy v Demeter chovech mají rohy . Rohy nevypadají jen dobře na krávě , ale jsou důležité pro zažívání a metabolismus krávy . Chov zemědělských zvířat způsobem , který je přirozený podle druhu má výsledek právě ve složení mléka.Obsahuje hodně vitaminu E a beta karotenu . Má vysoký obsah hodnotných omega-3 a omega-6 nasycených mastných kyselin . Chuť mléka je delikátní a harmonická díky obsahu bylin v potravě.

Jediné dětské mléko v Demeter kvalitě na trhu

Holle používá pro přípravu svých organických dětských mlék jenom certifikované mléko v prémiové Demeter kvalitě . Co je na něm tak zvláštního ? Demeter farmy pěstují svá zvířata v unikátním prostředí s láskou a lidskostí. Na příklad , nezbavují krávy rohů - což je pro zvíře bolestivý proces . Rohy ovlivňují proces trávení zvířete a jejich zachování pomáhá zachovat kvalitu mléka a stejně tak i je šetrnější pro zvíře . Výsledkem je , že krávy pěstované v Demeter chovu dávají plnohodnotné a chutné mléko - ideální základ pro Holle organická dětská mléka .
Pro další informace navštivte stránky vašich nejbližších biodynamických nebo demeter organizací.