Garance nejvyšší možné kvality výrobku.

  • Pro pěstování všech našich surovin nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva.
  • Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny.
  • Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři - dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů.
  • Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy . Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality.
  • Každá potravina , kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili , že splňuje nejvyšší zákonné , bezpečnostní a výživové požadavky.
  • Každému z našich výrobků pro děti je garantováno , že je neobsahuje geneticky upravené přísady ( podle EU nařízení ) .Nikdy nepoužíváme umělá sladidla , barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.

Demeter je značkou pro výrobky vyrobené z biodynamického zemědělství. Značku Demeter mohou používat pouze přísně vybraní partneři .Tato pravidla jsou nastavena Společností Demeter ( Demeter Society) ,a jsou mnohem přísnější než pravidla pro organické zemědělství . Prověřovány jsou všechny stupně výroby od pěstování po finální výrobu - bez kompromisů. Více se dozvíte dále v tomto rádci nebo na stránkách vaší místní biodynamické nebo Demeter organizace.

Zde je přístupný náš Demeter Certifikát.

EU Organické Certifikační logo se objevuje na všech našich výrobcích pro děti. Garantujeme , že naše produkty jsou vypěstovány a vyrobeny za splnění nejpřísnějších pravidel aby splňovaly nejvyšší kvalitu. Pod zeleným logem najdete číslo certifikátu dokládající , kde byl výrobek vyroben a kde kontrolován . DE například znamená Německo. Dole je také uvedeno odkud pochází suroviny , např. " EU-agriculture" - "EU - hospodářství".

Zde si můžete stáhnout naše Organické certifikáty, resp. certifikáty v souladu s Eco nařízením.